BILEX : ul. Milionowa 2k, 93-034 Łódź

Serwis

Bilex Łódź najlepszy warsztat samochodowy!

42 640 37 01

42 680 93 93

biuro@bilex.pl

marketing@bilex.pl

 

Serwis nieczynny

Salon: Pon - Pt 9:00 - 17:00,
Sob. nieczynne

SKONTAKTUJ SIĘ

Bilex od 2016 roku jest partnerem sieci Qservice

Serwis blacharsko lakierniczy istnieje od 1997 roku. Tak długi okres pozwolił nam uzyskać olbrzymie doświadczenie, które przekłada się na jakość napraw. Firma kilkanaście lat działała jako autoryzowana stacja obsługi marki Fiat, Fiat Professional i Nissan w Łodzi.

Nasi doświadczeni doradcy pomogą Klientowi przebrnąć przez skomplikowany proces likwidacji szkody.

 

Aktualnie jesteśmy również partnerem sieci Q-Service. Specjalizuje się w naprawach samochodów grupy Fiat i Nissan. Posiadamy doświadczenie i odpowiednie warunki do serwisowania samochodów dostawczych. Przeglądy i naprawy wykonywane są w oparciu o dokumentację techniczną producentów samochodów. Posiadamy ofertę dostosowaną do różnych oczekiwań Klientów - naprawy możemy wykonywać z uż yciem części zamiennych zarówno oryginalnych jak i różnego poziomu zamienników. Klient decyduje o wyborze materiałów użytych do napraw - my podpowiadamy, co w danym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

Jeśli nie masz gdzie przechowywać drugiego kompletu opon - mamy na to gotowe rozwiązanie.

Posiadamy depozyt opon rozwiązujący Twój problem.

 

Lakiernia posiada wyspecjalizowany sprzęt do napraw, w tym między innymi: komorę lakierniczą, ramę naprawczą, zgrzewarki, spawarki i wiele innych urządzeń usprawniających proces naprawy powypadkowej.

Dział blacharsko lakierniczy wykonuje naprawy od usunięcia drobnych uszkodzeń poprzez spolerowanie rys na karoserii, aż do napraw blacharskich z wykorzystaniem ramy naprawczej.

 

Współpracujemy z większością film ubezpieczeniowych w zakresie bezgotówkowych napraw. Pozwala to na znaczne przyśpieczenie likwidacji szkody komunikacyjnej. Zaufaniem obdarzyło nasz serwis kilka flot samochodowych, zlecając nam całkowitą likwidację szkód w samochodach swoich Klientów.

 

Do dyspozycji Klientów są samochody zastępcze.

 

 

 

KONTAKT SERWIS MECHANICZNY

Serwis mechaniczny

+42 640 37 01 wew. 120

+42 640 37 01 wew. 140

KONTAKT SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY

Serwis Blach. Lakier.

+42 640 37 01 wew. 140

Bilex salon samochodów nowych i używanych w Łodzi. Serwis mechaniczny oraz blacharsko lakierniczy. Wieloletnia tradycja, obsługa na najwyższym poziomie.

Zapraszamy!

KONTAKT

ul. Milionowa 2k 93-034 Łódź

42 640 37 01

42 640 37 01

biuro@bilex.pl

© 2018 Giekastudio.pl